dr n. med. Robert Kijowski

Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 2012-2017 pełnił funkcję kierownika Kliniki Dermatologii i Wenerologii w Rzeszowie gdzie nadal pracuje. Zajmuje się leczeniem chorób skóry i chorób wenerycznych od 30 lat. Z powodzeniem wykonuje liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W swojej pracy podchodzi indywidualnie do każdego Pacjenta. Szczególnie zainteresowany dermatologią onkologiczną, chirurgicznym usuwaniem znamion oraz laseroterapią. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu zarówno dermatologii, jak i medycyny estetycznej.

Członek:


  • Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
  • Sekcji Medycyny Estetycznej PTL,
  • Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych,
  • Sekcji Dermatochirurgii PTD.

lek. Karolina Kijowska

Absolwentka Collegium Wojskowo- Lekarskiego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka studiów podyplomowych SWSM w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu zarówno dermatologii, jak i medycyny estetycznej.

Z dużą dokładnością oraz starannością wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ze szczególnym naciskiem na zdrowy i naturalny wygląd skóry. W swojej pracy podchodzi indywidualnie do każdego Pacjenta.

Potwierdzenie kwalifikacji — certyfikaty